CardioLife

CardioLife jest suplement diety zawierający esktrakty (głog, kakao, burak ćwikłowy, pieprz cayenne) kwas foliowy,pierwiastek magnez, witaminę K2 oraz witaminy B6 i B12.

Kombinacja witaminy K2 (MK7), ekstraktu z głogu, witamin B6,B12 oraz kwasu foliowego jest unikalną kombinacją, która była badana przez naukowców i ekspertów zdrowotnych z całego świata.Skutki niedoboru witaminy K:Zaburzenia krzepnięcia krwi (wydłużony czas gojenia się ran)krwawieniaosteoporoza, zaburzenia pracy jelit, zwiększone ryzyko rozwoju nowotworówCardioLife zawiera unikalny i dobrze zbadany rodzaj witaminy K2 zwany VitaMK7.

VitaMK7 znana z najwyższej jakości, najbardziej aktywna forma witaminy K2. Vita MK7 jest czystym menachoninem-7 (MK7).

VitaMK7 jest jedynym rodzajem witaminy K2, który jest:

  • Naturalny: opatentowany proces biofermentacji z japońskiego pożywienia „natto” (sfermentowana soja), który jest w 100% wolnym od chemii procesem

  • CzystaVita: MK7 zawiera ponad 99% czystego menachoninu 7 (MK7), najbardziej aktywnej formy witaminy K2. Zapewnia to maksymalną absorpcję przez organizm

  • Stabilny: ponieważ jest tak czysty, Vita MK7 jest stabilna przez ponad 4 lata w temperaturze pokojowej

  • Wiarygodny: Witamina K2 jest jedyną K2 wytwarzaną w Europie, która jest zarówno naturalna i łatwo dostępna poprzez najnowocześniejszą wytwórnię znajdującą się we Włoszech

  • Odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych: od dzieciństwa, przez dorosłość aż po starość, witamina K2 jako MK7 jest bezpiecznym i skutecznym składnikiem do dodania do Twojej diety.

Stosuj CardioLife codziennie aby:

  • Wspierać serce i fizjologiczny stan układu krążenia

  • Pomagać w transporcie tlenu

  • Wspierać fizjologiczny metabolism homocysteiny

 Pobrać Pytania i Odpowiedzi dotyczące preparatu CardioLife

Źródło informacji: www.lifestyles.net, https://pl.wikipedia.org, www.google.com
Co to jest VitaMK7?
Cardiolife zawiera uniklany i dobrze zbadany rodzaj Witaminy K2 zwany VitaMK7. Znana z najwyższej jakości, najbardziej aktywna forma witaminy K2, Vita MK7 jest czystym menachoninem-7 (MK7). Menachonin-7 (MK7) był przebadany pod kątem ulepszania obiegu krwi w organizmie i wzmacniania kości poprzez usuwanie wapnia z krwioobiegu i umieszczania go w kościach, gdzie jego miejsce.
Czy witamina K2 (MK7) pełni rolę we wzacnianiu kości i zdrowia?
Tak! Wiele różnych badań dowiodło, że witamina K2 (MK7) buduje siłę kości poprzez usuwanie wapnia z krwi i umieszczanie go w kościach. To również skutkuje zdolnościami zdrowotnymi serca ze względu na redukcję poziomu wapnia w tętnicach.
Jaka jest dzienna dawka Witaminy K2 zawarta w badaniach naukowych?
Większość badań odnośnie zdrowia serca i kości zawierała dzienną dawkę 180mcg Witaminy K2 (MK7). Jaka jest rola Estraktu z Głogu w tej Formule? Głóg posiada rozległą historię zastosowania w chorobach sercowo-naczyniowych, sięgającą aż do pierwszego stulecia. Głóg jest stosowany przy schorzeniach sercowo-naczyniowych takich jak zastoinowa niewydolność serca (CHF), choroba wieńcowa serc, dusznica i arytmia. Głóg ma wysoki poziom polifenoli i działa jako silny antyutleniacz i czynnik przeciwzapalny, co niesie szereg korzyści dla organizmu.
Kiedy jest najlepsza pora dnia do przyjmowania CardioLife?
CardioLife może być przyjmowany o dowolnej porze dnia, jednakże najlepiej jest przyjmować Cardiolife wraz z posiłkiem, aby zapewnić maksymalną absorpcję.
Jakie są podstawowe korzyści z przyjmowania Cardiolife?
Ministerstwo Zdrowia Kanady pozwala odnośnie Cardiolife używać powyższego stwierdzenia: “pomaga wspierać zdrowie systemu sercowo-naczyniowego i przepływ krwi w organizmie”. Dzięki temu, że Cardiolife zawiera Witaminę K2 (MK7), pomaga również we wzacnianiu kości.
W jaki sposób Cardiolife pomaga systemowi sercowonaczyniowemu i prawidłowemu obiegowi krwi?
Zadaniem tętnic jest zabierać krew z serca i transportować ją poprzez organism. Składniki Cardiolife wspierają zdrowie i giętkość (delikatność i elastyczność) tętnic i pomagają w prawidłowym obiegu krwi w tętnicach poprzez fakt, że nie są one „zablokowane” przez wapń i cholesterol.
Co powoduje blokady w tętnicach – zwane również jako “stwardnienie tętnic”?
Blokady tego typu są zwykle spowodowane przez wapń, cholesterol i inne substancje przyklejające się do uszkodzonej ściany tętnicy. Dochodzi do nadbudowywania i może prowadzić do całkowitej blokady tętnicy co może spowodować atak serca i inne zagrażające życiu stany sercowe.
Czy poprawa krążenia krwi pomaga innym częściom organizmu?
Zdecydowanie! Badania pokazały, że poprawa krążenia krwi może pomóc całościowemu zdrowiu mózgu i funkcjom pamięciowym. Również ludzie z cykrzycą korzystają z lepszego krążenia krwi do kończyn (stopy i dłonie).

CardioLife dostarcza organizmowi kompleks ekstraktów (głog, kakao, burak ćwikłowy, pieprz cayenne) a kompleksową dawkę witamin K2(MK7), B6, B12, pierwiastek magnez, kwas foliowyKliknij tutaj aby wyświetlić więcej informacji.