INTRA LIFESTYLES CERTIFICATION

 

Wszystkie produkty Lifestyles są badane przez niezależne laboratoria z certyfikatem ISO, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, czystości oraz rzetelności. Jesteśmy dumni z faktu, że wszystkie nasze produkty są produkowane w Kanadzie w oparciu o najsurowsze kontrole jakości, regulowane przez Ministerstwo Zdrowia Kanady, zgodnie z standardami GMP i HACCP. Dzięki tak ścisłym kontrolom z dumą umieszczamy na każdej etykiecie produktu poniższy komunikat:

JAKOŚĆ GWARANTOWANA: Wyprodukowano zgodnie z Dobrą Praktyką Produkcyjną (GMP) na podstawie wytycznych Kanadyjskiego Dyrektoratu Produktów Naturalnych.

Sukces Lifestyles jest napędzany przez naszych klientów, którzy stosują nasze produkty oraz poprzez nasze relacje z Dystrybutorami, zrodzone na podstawie wielu historii sukcesu, których przez ponad 30 lat jesteśmy świadkiem. Sukces jest tym, co prowadzi Lifestyles do pracy nad nowymi i innowacyjnymi preparatami, żeby pomagać coraz to większej liczbie osób Żyć Lepiej, Każdego Dnia.

Łącząc w sobie to, co współczesna wiedza oraz natura mają w sobie do zaoferowania, Lifestyles pomaga Ci ulepszyć oraz utrzymać Twoje ogólne zdrowie oraz samopoczucie poprzez naszą sprawdzoną linię wysokiej jakości suplementów odżywczych.

Lifestyles jest oddana oferowaniu przełomowych produktów wellness, które są skuteczne, bezpieczne i rozsądne cenowo.

Kompletne podejście w stronę lepszego zdrowia

Lifestyles Intra is not a drug but a natural health supplement formulated with 23 botanical extracts. Lifestyles Intra carries Kosher and Halal certificationIntra is certified Safe for Athletic Use by the International Olympic Committee because it does not contain steroids. Intra is certified pesticide-free. INTRA niesie certyfikat Halal i Kosher…

INTRA LIFESTYLES CERTIFICATES

GMP Certificate, Kosher  & Halal Certificate, FDA Certificate of Product Registration…

intraolympic INTRA Wyroznienie Ecolife

fajfkaTwórcą preparatu Intra Zioła Światowa legenda badań nad roślinami leczniczymi, Dr Albert Leung jest znanym na całym świecie farmakologiem, naukowcem specjalizującym się w medycynie opartej na stosowaniu roślin leczniczych. Posiada doświadczenie i wiedzę, aby prawidłowo rozpoznawać rośliny i produkować najwyższej jakości ekstrakty wykorzystując nowoczesną technologię XXI wieku.

Nutria Lifestyles antyutleniacz

Nutria Lifestyles Wybitny antyutleniacz

intra-atesty