INTRA & NUTRIA

Lepiej Razem: Synergia preparatów Intra i Nutria

Intra to opatentowana mieszanka 23 botanicznych ekstraktów, wzmacniająca systemy organizmu oraz zwiększająca energię i witalność.  Nutria, to przełomowa formuła, która wspaniale uzupełnia się z mieszanką 23 sprawdzonych czasem i zaufanych ekstraktów botanicznych w Intra. Kiedy te dwa preparaty są przyjmowane razem, Twój organizm może korzystać z ponad 250 właściwości budujących zdrowie.

nutria lifestyles Intrabtl

Antyutleniacze pochodzące z warzyw i owoców, znajdujące się w Nutria, chronią komórki i znane są z walki z chorobami powodującymi nowotwory. Intra 23 ekstrakty botaniczne znajdujące się w Intra dostarczają Twojemu organizmowi kluczowych składników odżywczych. Kiedy Intra i Nutria przyjmowane są razem, ich składniki tworzą potężny efekt synergii, zawierający lepszą absorpcję i zwiększony wpływ na organizm. Nutria to innowacyjna formuła, której zadaniem jest uzupełniać 21 ekstraktów z 10 warzyw i 11 owoców z dodatkiem selenu. Zestaw dostarcza organizmowi kompleks antyutleniaczy, flawonoidów, polisacharydów oraz kompleksową dawkę witamin.Używane razem, Intra zapewniają organizmowi ponad 250 związków odżywczych, dzięki połączeniu się tak dużej ilości ekstraktów botanicznych. Właśnie dzięki połączeniu obydwa te preparaty przynoszą tak wiele korzyści naszemu organizmowi.

  • Nutria zawiera fitonutrienty, które mają kapitalne znaczenie dla zdrowia naszego organizmu.
  • Nutria zawiera sulforany, które znajdują się w brokułach, kapuście i kalafiorze, zapobiegają rakowi i odtruwają komórki.
  • Nutria zawiera polifenol, który jest składnikiem zielonej herbaty, spełnia funkcje antybakteryjne, odtruwające i zapobiega rakowi.
  • Nutria zawiera siarczan organiczny, który można znaleźć w czosnku, wzmacnia system immunologiczny.
  • Nutria zawiera flawonoidy, które znajdują się w cebuli, jabłkach, winogronach i brokułach chronią serce i zapobiegają rakowi
  • Nutria zawiera ekstrakty 10 warzyw i 11 owoców z dodatkiem selenu.
Skład Nutrii.

Nutria Lifestyles antyutleniacz

kup teraz

Nutria zawiera wyciąg z owocu róży, wyciąg z brokułów, pszczeli pyłek, wyciąg z lycopene, sproszkowany sok wiśni, sproszkowana śliwka, miazga pomarańczowa, sproszkowana malina, sproszkowane jabłko, sproszkowane mango, sproszkowany ananas, sproszkowana figa, wyciąg z grejpfruta, sproszkowany szpinak, sproszkowany czosnek, sproszkowany kalafior, wyciąg z kapusty, sproszkowana cebula, sproszkowana marchewka, wyciąg ze skórki winorośli, wyciąg z zielonej herbaty, celuloza, stearynian warzywny oraz siarczan wapnia, powłoka kapsułki (żelatyna, woda). Witaminę A , Beta Karoten, Witaminę C, Witaminę E, Kwas foliowy, Cynk, Selen, Chrom , Molibden, Lycopen, Siarczany organiczne .
Zestaw Intra™+ Nutria™ został tak stworzony, aby uzupełniać działanie 23 ziołowych ekstraktów i optymalizować zdrowie i wellness.

Lifestyles Intra

Antyutleniająca moc INTRA & NUTRIA

Na skali standaryzowanej, siła Intra i Nutria działających razem produkuje wartość jednostek ORAC na 56406/L.. ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) to Zdolność Pochłaniania Reaktywnych form Tlenu przez Przeciwutleniacze, mierzy ona moc antyutleniaczy ze względu na ich zdolność neutralizacji wolnych rodników. Im wyższa wartość ORAC, tym wyższa zdolność antyutleniająca.

pdfKliknij tutaj, aby pobrać  najczesciej zadawane pytania INTRA

pdf

Kliknij tutaj, aby pobrać pytania i odpowiedzi dotyczące preparatu Nutria – przełomowa formuła

 

intraolympic

 

Promocja

Cena katalogowa ( 2 x Intra 950 ml + 1 x Nutria 60 kaps.): 444,11 zł

Cena PROMOCYJNA: 356,00 zł

Oszczędzasz: 88,82 zł (20%)

 

kup teraz