INTRA & NUTRIAPLUS

Lepiej Razem: Synergia preparatów Intra i NutriaPlus

Intra to opatentowana mieszanka 23 botanicznych ekstraktów, wzmacniająca systemy organizmu oraz zwiększająca energię i witalność.  Nutria, to przełomowa formuła, która wspaniale uzupełnia się z mieszanką 23 sprawdzonych czasem i zaufanych ekstraktów botanicznych w Intra. Kiedy te dwa preparaty są przyjmowane razem, Twój organizm może korzystać z ponad 250 właściwości budujących zdrowie.

NutriaPlus jest przełomową formułą, która uzupełnia 23 sprawdzone czasem i zaufane ekstrakty botaniczne w Intra.

Kiedy Intra i NutriaPlus są przyjmowane razem, organizm może czerpać korzyści z ponad 250 właściwości budujących zdrowie.

Antyoksydanty znajdujące się w NutriaPlus chronią komórki i są znane z walki z chorobami, w tym z nowotworami. 23 botaniczne ekstrakty znajdujące się w Intra dostarczają organizmowi składników odżywczych. Kiedy Intra i NutriaPlus są łączone, ich składniki posiadają potężny efekt synergistyczny, zawierający lepsze wchłanianie i zwiększone reakcje w organizmie.

Siła Antyutleniająca Intra i NutriaPlus!

Na skali standaryzowanej Całkowita Zdolność Antyutleniająca (Total Antioxidant Capacity (TAC) Intra i NutriaPlus razem to 1501. (TAC mierzy siłę antyutleniającą w oparciu o zdolność do neutralizacji wolnych rodników. Im większy jest poziom TAC tym silniejsza jest zdolność antyutleniająca).

Antyutleniacze pochodzące z warzyw i owoców, znajdujące się w Nutria, chronią komórki i znane są z walki z chorobami powodującymi nowotwory. Intra 23 ekstrakty botaniczne znajdujące się w Intra dostarczają Twojemu organizmowi kluczowych składników odżywczych. Kiedy Intra i NutriaPlus przyjmowane są razem, ich składniki tworzą potężny efekt synergii, zawierający lepszą absorpcję i zwiększony wpływ na organizm.

kup teraz

pdfKliknij tutaj, aby pobrać  najczesciej zadawane pytania INTRA

 

intraolympic

 

Promocja

Cena katalogowa ( 2 x Intra 950 ml + 1 x NutriaPlus 60 kaps.): 444,11 zł

Cena PROMOCYJNA: 356,00 zł

Oszczędzasz: 88,82 zł (20%)

kup teraz