Opinie Klientów

Intra sok Lifestyles Witamy na stronie z opiniami naszych klientów. Większość osób używających preparat Intra stwierdza, że po miesięcznym czasie stosowania następuje w ich organiźmie taka regulacja przemian, której wynikiem jest obniżenie a potem zaniknięcie gnębiących ich dolegliwości zdrowotnych. W pierwszych dniach używania preparatu Intra bardzo rzadko mogą nastąpić niewielkie objawy uboczne w postaci słabego bólu głowy, wysypki czy innych dolegliwości związanych z oczyszczaniem organizmu. Prosimy o dalsze regularne używanie preparatu Intra, gdyż st to zwykła reakcja adaptacyjna, spowodowana dodatnimi procesami zachodzącymi w organizmie.

Zobacz nasze promocje, kliknij tutaj.

Botaniczna mieszanka Intry Lifestyles wytwarzana jest z najwyższej jakości standaryzowanych surowców o niezmiennej, gwarantowanej mocy leczniczej. Proces ekstrakcji bezalkoholowej eliminuje z surowca balastowe składniki i sprawia, że ekstrakt ma moc uzdrawiającą ok. 20-krotnie większą niż same zioła. Wysoką i stałą, jakość Intry oraz bezpieczeństwo konsumenta zapewniają systemy GMP i HACCP, obowiazujące przy jej produkcji. Intra posiada także certyfikaty Koshera i Hallala. Jest najbardziej efektywnym botanicznym preparatem z aktualnie dostępnych na polskim i światowym rynku.

Dr inż. Marek Druri, INSTYTUT PODSTAW CHEMII ŹYWNOŚCl, POLITECHNIKA ŁÓDZKA, LÓDŹ

INTRA Wyroznienie Ecolife

Pani Jolanta Becher – Katowice

W styczniu 2009 stwierdzono u mnie owrzodzenie żołądka i dwunastnicy. Kuracja trwała do lipca po dwie dawki Intra™ dziennie. W lipcu po kolejnych badaniach okazało się, że wszystko jest w normie. Ustąpiły również kłopoty ze zbyt niskim ciśnieniem. Mąż, który miał kłopoty żołądkowe i emocjonalne spowodowane silnym, długotrwałym stresem /kłopoty w prowadzonym biznesie/ jest bardzo zadowolony, gdyż zmienił mu się komfort życia. Skończyły się dolegliwości, jest spokojniejszy, bardziej radosny. Córka przestała mieć problemy z przeziębieniami, które cyklicznie się powtarzały. Teściowa po wielu latach cierpienia na nadciśnienie tętnicze po 15 miesiącach kuracji INTRA odstąpiła od leków na nadciśnienie. U mojej mamy ustąpiły kłopoty z krążeniem.

Pani Justyna – Czieszyn

Od 6 miesięcy systematycznie pije Intra™. Mnie w znacznym stopniu ustąpiły migrenowe bóle głowy. Były częste, bardzo silne, odbierały mi całą radość życia. Minęła mi apatia, senność, ciągłe poczucie zmęczenia. Rano wstaję wyspana i pełna energii do życia. To cudowne uczucie. Bardzo poprawiła się odporność na choroby. Obserwuję ogólne polepszenie się stanu zdrowia całej mojej rodziny, (ja, męża i 2 córek -10 i 14 lat. Dzięki Intra™ znacznie poprawiło się samopoczucie całej mojej rodziny i ustąpiło wiele dolegliwości. Trudno jest mi wymieniać wszystkie, min.: młodsza córka całkowicie przestała cierpieć na chorobę lokomocyjną. Wcześniej była bardzo wrażliwa, było to bardzo uciążliwe i niewiele pomagały dostępne na rynku środki. Bardzo poprawił się stan jej włosów – zaczynałam się już martwić, wypadały, były bardzo cienkie i rzadkie.

Pan Ryszard – Warszawa

Od kilkudziesięciu lat choruję na cukrzycę insulinozależną i nadciśnienie tętnicze. Codziennie rano mierzę sobie poziom cukru we krwi i ciśnienie. Kiedy używam Intra™ w kapsulkach, poziom cukru stabilizuje się „nie skacze“ i obniża się znacznie z poziomu 110-140 jednostek na poniżej 100. Również obniża się i stabilizuje się poziom ciśnienia 155/85 z e 150-160. Odczuwam znaczne polepszenie samopoczucia, lepiej śpię, mam więcej energii.

Pani Mirosława – Wrocławek

Od wielu miesięcy cierpiałam na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, tzn. wymioty, bóle żołądkowo-jelitowe, biegunki, oraz częste zachorowania na infekcje górnych dróg oddechowych. Gdy zacząłam używać Intra™ po 9-ciu tygodniach stwierdziłam wyraźną poprawę, ustały bóle żołądkowe i jelit.
Czuję się świetnie.

Pani Wanda – Lublin

Ponad rok temu moja Pani ginekolog zdiagnozowała u mnie gruczolakowłókniaka w lewej piersi, stwierdziła jednak że na razie nie będzie mi go usuwać poobserwuję i zobaczy czy będzie rosl jeśli tak to zabieg wycięcia… Nie poleca od razu kłaść się na stół ponieważ mówiła mi że powycięciu włókniaka i tak trzeba przychodzic na kontrole co pół roku ponieważ mają tendencje do ponownego pojawiania się a po usunięciu pozostaje zaciemnione miejsce na usg i jeśli wlasnie pod nim zacznie tworzyc się od nowa to istnieję szansa że lekarz nie będzie mógł nawet tego dojrzeć jak wynika z moich badań w maju 2009 mój włókniak miał wymiary 7,7mm i ten rozmiar utrzymywał się do marca 2010 (przez ten czas byłąm spokojna) kiedy poszlam marcu na badanie okazało się ze włókniak urósł prawie do 9mm i przewody znacznie się powiększyły… Zaniepokoiło mnie to jak i moja Pania lekarz która kazała mi za miesiąc powtórzyć usg jeśli badania wyjda tak samo musze isc na zabieg wycięcia!!!! Kiedy wyszłam z gabinetu nie wiedziałam co mam ze soba zrobic, wszytsko było ok. Az tu nagle to paskudztwo rosnie! Pomyślałam sobie ze nie dam za wygraną!

Przypomniało mi się że kiedyś moja babcia piła pewne zioła które pomogły jej wyjść z choroby, nie wiele myśląc zaczerpnęłam troche informacji i udałam się po preparat ziołowy „INTRA” piłam go codziennie po kieliszku (jak zalecano) a ze nie bylam na usg w kwietniu (bo akurat wypadły swieta) pozniej w maju(również dlugi weekend majowy) także na usg poszlam ze strachem dopiero w czerwcu.

I nie uwierzycie – Pani ginekolog tez nie mogla wink mój gruczolakowłokniak ZMNIEJSZYL się o 4,5 mm!!!! W wyniku badania mam zapisane również- „ poza tym bez widocznych zmian ogniskowych patologicznych, przewody nieposzerzone” Wszystko prawie wróciło do normy!!! Pani doktor mowi do mnie „ja nie wiem co tak na Panią działa?!

Pani Halina – Olsztyn

Nerwy i stres spowodowały u p. Haliny owrzodzenie dwunastnicy. „…Wrzody strasznie mi dokuczały…Nie tylko jesienią, wiosną ale cały rok, całe lata. Chodziłam zielona, nie wyspana, bo nocami męczyłam się… Intrę zaczęłam pić w październiku 1998 roku. Mówiono mi o reakcjach adaptacyjnych , że nie u każdego mogą wystąpić ale należy się     z tym liczyć…Oczywiście u mnie wystapiły…Okropny ból, tak jakby nożem mnie krojono, dostałam też na szyji wysypkę swędzącą. Zwiększyłam dawkę i szybciej mi to wszystko przeszło, ale jakieś dwa dni męczyłam się okropnie… Kaszka na szyji też znikła…Od tamtej pory o wrzodach zapomnialam… Rzadko również mam wzdęcia, wypróżnianie codziennie, skóra mi się nie starzeje… Przestalam siwieć. I znajomi mowią mi, że ząb czasu mnie nie gryzie… Czuję się świetnie, mam energię, nie potrzeba mi dużo snu… Przede wszystkim w moim wieku. Moje koleżanki są już po menopauzie. Mnie to nie dotyczy. Nie znam lekarzy, nie mam nawet rodzinnego lekarza, ani moja rodzina…“

Intra 23 botanical extracts that provide the body with antioxidants, flavonoids, lignins, polysaccharides and other health enhancing nutrients specific to each herbal extract.

Intra 23 botanical extracts that provide the body with antioxidants, flavonoids, lignins, polysaccharides and other health enhancing nutrients specific to each herbal extract.

Pan Mirosław – Warszawa

A oto jak pisze żona pana Mirosława:
„Jeżeli chodzi o mojego męża, to zaczął pić Intrę, pod kątem hemoroidów. Ponieważ miał krwawiące, bolesne i był to jego problem największy. Jego babcia zmarła na raka jelita grubego, mama jego również miała problemy z jelitem grubym. On zawsze sie tego bał. Zawsze w stolcu było dużo krwi. Miał też nadciśnienie, Dnę moczanową, (podagra, skaza moczanowa) tj. kwas moczowy nie wydala się z organizmu, tylko odklada się w torebkach stawowych, najpierw w dużym palcu a później w kostce. Strasznie to boli, noga puchnie i nie można chodzić… Już od pierwszej butelki mu to minęło… Hemoroidy to nie wiem może po pół roku, tak do roku. Nie ma śladu, nie krwawi, i jelito grube jest oczyszczone… Kiedyś jego stolec to były takie cienkie tasiemki, a teraz załatwia się jak 15 – sto latek… Jest to w dlugim czasie… Nie ma też nadciśnienia. Kiedyś miał 180/ 110, a teraz 140/80. Oczywiście, mój mąż nigdy by nie poszedl z niczym do lekarza i ta Intra jest mu na rękę…“

Pani Elżbieta – Katowice

Intre zaczęła pić małymi łykami na czczo, pół godziny przed jedzeniem… U niej zniknęły mięśniaki macicy… Miała dwa dosyć duże. Specjalnie sie tym nie przejmowała, leczyła się systematycznie..Ginekolog stwierdził, że jak się będą tak powiększać, to trzeba będzie operować. Jak zaczeła używać Intrę, zaczeła mieć trochę ciemniejsze upławy, troche ją pobolewało w podbrzuszu i później był spokój..Do lekarza poszła po 2 latach, tak zobaczyć co i jak… Trafiła na innego ginekologa… Lekarz przebadał ją i mówi że jest wszystko w porządku, i z czym ona do niego przyszła…, na co Ela, ze tam w karcie pisze… On dopiero zaczął czytać kartę i mówi: „O tu ma Pani wpisane jakieś mięśniaki, ale u pani nic nie ma, pewnie to pomyłka…“ Ela miała też egzemę, uczulenie na chemikalia, na zastrzyki i wszystko… Skóra na rękach jej się łuszczyła, pekała, piekła, nie mogła ona wiele rzeczy robić… Smarowała ręce oliwą z oliwek pół na pół   z Intrą i też jej to minęło… „Przede wszystkim widać jest po nas, po skórze, włosach, paznokciach. Pisze: „a jak ktoś robi wyniki krwi, to ma bardzo dobre…“ Nie ma cholesterolu…morfologia jest super…“

Pani Ania – Cieszyn

Po porodzie zaczęła odczuwać bóle, tak jakby wątroba, przebadała się i oczywiście USG wykazało kamienie w woreczku żółciowym… Lekarz zalecił leparoskopię a ponieważ karmiła piersią swojego synka, mama jej zaproponowała picie Intry. Ania zdecydowała się na Intrę, którą w dalszym ciągu pije aż do tej pory, nie ma już ataków a swojemu 14 miesięcznemu synkowi podaje Intrę profilaktycznie… Chłopczyk nie choruje, bardzo dobrze się rozwija….“tylko łobuz i chuligan straszny“…jak mówi babcia.

Pani Anna – Lubartow

Kilka lat temu ogień strawił wszystkie moje zabudowania. Straciłam dorobek całego życia. Pod wpływem szoku całkowicie straciłam włosy, brwi i rzęsy. Przez wiele lat szukałam ratunku u dermatologów w Warszawie. Bez efektu.
Znajomy przywiózł mnie na spotkanie Lifestyles. Niczego nie obiecywali. Nie mieli jeszcze takiego przypadku. Wytłumaczyli jak oczyścić i dożywić organizm. Przez kilka miesięcy piłam Intrę i Nutrię. Dzieci wcierały mi Intrę w głowę. Gdy zaczęły mi odrastać włosy byłam szczęśliwa.

Pani Izabela – Poznań

Dnia 13 grudnia 2010 roku boleśnie upadłam na chodniku, pokrytym grubą warstwą lodu. W wielu miejscach złamałam prawą rękę. Miałam straszny ból. Lekarz założył mi maksymalnie długi, ciężki gips. Wyraził również opinie na temat złego stanu moich kości i kłopotów z ich zrośnięciem. Od znajomych z Lublina dowiedziałam się o tym ,jak mogę się ratować. Przyjmowałam codziennie 6 tabletek znakomitego, kanadyjskiego Calcium Formula oraz 2 kieliszki płynu Intra. Po zdjęciu gipsu lekarz był zdziwiony, że tak ładnie się wszystko zrosło.

Pani Barbara – Lublin

Przez 6 miesięcy 2011 roku regularnie przyjmowałam Intrę, Nutrię i Calcium Formula.
Robiłam tak od 3 miesiąca ciąży, gdy okazało się, że moja ciąża jest zagrożona. Przed Świętami Bożego Narodzenia urodziłam piękne, zdrowe dziecko, ważące 4kg20dkg.Pipetką podaję maluszkowi Intrę.

Pani Barbara – Poznań

Moja córka nie chciała chodzić do szkoły .Strasznie dokuczały Jej dzieci. Miła 15 lat ,a dzieci są okrutne. Pod wpływem stresu „wyszły“ Jej włosy z głowy. Jako pracownica służby zdrowia woziłam dziecko do różnych specjalistów. Ktoś powiedział mi o Nutrii ,Wapnie i Intrze. Przez kilka miesięcy je przyjmowała oraz kompresowała głowę. Teraz pojawia się na głowie „szczoteczka“ gęstych włosów.

Maciej Glodek – San Francisco, USA 

„Moja praca wymaga żebym siedział długimi godzinami przy komputerze. Kiedy zaczałem codziennie rano i wieczorem pić produkt INTRA, zauważyłem że mam wiecej energii przez cały dzien…“

Stella Jones – Toronto, Kanada

„Mój mąż Piotr i ja używamy Intra od lat. Dużo lepiej się czujemy, jesteśmy zdrowśi, nie wyobrażamy sobie już życia bez produktu Intra Lifestyles…“

Richard English – Vancouver, Kanada

„Pijąc odrobinę Intry Lifestyles każdego dnia, czuję się zdrowsza, szczęśliwsza i nie odczuwam zmęczenia tak jak było to kiedyś…“

Simone Simpson – San Diego, USA
„Moja koleżanka zaproponowała mi Intre i jestem już od wielu lat konsumentem. Od niedawna zaczęłam również trochę zarabiać na sprzedaży produktow firmu Lifestyles…“

Zobacz więcej na temat NutriaPlus i FiberLIfe. Zobacz więcej na temat opinii o preparatu INTRA™. Preparat jest przeznaczony dla wszystkich kategorii wiekowych poczynając od dzieci w wieku 2 lat. Spożywać go powinny kobiety ciężarne. Zobacz nasze promocje i zniżki, kliknij tutaj.

Dziękujemy w imieniu wszystkich czytelników naszego portalu. Podzielenie się z innymi swoimi doświadczeniami, może znacząco wpłynąć na zdrowie i dobre samopoczucie innych osób, które będą oglądały Państwa przeżycia związane ze stosowaniem preparatu Intra.

Intra® has been used by Millions of people around the world, let’s see what they have to say about Intra®

Lifestyles Intra® Juice Success Stories. These testimonials are personal expression only, Intra is not a cure.

DISCLAIMER:
NO APPROVE THERAPEUTIC CLAIMS PRODUCT RESULTS.

Maria Zarisova, Slovakia

I JOIN LIFESTYLES IN 1999 AND INTRA HERBAL JUICE CHANGED MY LIFE. I AM THANKFUL TO THE LIFESTYLES INTRA HERBAL JUICE. IT’S CHANGED MY LIFE AND THE LIVES OF MY FRIENDS. PEOPLE NOW SAY I ALSO LOOK 10 YEARS YOUNGER TOO!” MARIA, 2020
majka-intramaria-debora 

Together with Mr. David De Bora, Toronto, Canada

circumference-logo1
ROBERT ESMIE,
OLYMPIC 4 X 100-METER RELAY GOLD MEDAL WINNER
“LIFESTYLES’ INTRA GIVES ME MORE ENERGY AND STAMINA, IT ALLOWS ME TO RECOVER FASTER. IT IS MY SECRET!” ROBERT

olympic likeusonfacebook

INTRA IS CERTIFIED “SAFE FOR ATHLETIC USE” BY GERMAN SPORTS UNIVERSITY KOLN INSTITUTE FOR BIOCHEMISTRY, AN IOC (INTERNATIONAL OLYMPIC COMMITTEE)ACCREDITED LABORATORY.   SEE MORE…
circumference-logo1
BEN, WORTHING, UNITED KINGDOM
“SEVERAL MONTHS AGO I WAS FAITHFULLY ON THE INTRA PLAN AND MY ENERGY WAS AT A PEAK. DUE TO SOME UNFORESEEN HEALTH PROBLEMS I HAD DISCONTINUED MY USAGE. RECENTLY, I RESTARTED MY DAILY INTRA PROGRAM AND ONCE AGAIN MY ENERGY SOARED! YESTERDAY, I DECIDED TO WALK HOME FROM MY DOCTORS’ APPOINTMENT – 3 MILES. WOW! WHAT A FEELING TO BE ABLE TO WALK THAT MUCH AND STILL FEEL TERRIFIC. THANKS, INTRA, YOU GAVE ME BACK NOT ONLY MY ENERGY BUT MY CONFIDENCE TOO.”  MY ENERGY SOARED! BEN
circumference-logo1
OLIVER, UNITED KINGDOM
“THE LIFESTYLES OPPORTUNITY WAS VERY POWERFUL DUE TO THE ALMOST IMMEDIATE RESULTS MY FAMILY ACHIEVED ON THE PRODUCTS. I KNEW FROM DAY ONE THAT AS FAR AS PRODUCT QUALITY AND EFFICIENCY WAS CONCERNED, WE REALLY HAD SOMETHING BIG. EVEN TODAY IT ALWAYS GIVES ME A BUZZ TO HEAR SIMILAR, GREAT RESULTS FROM MY CUSTOMERS.” OLIVER

circumference-logo1
PAUL, IRELAND
WE’VE ACTUALLY SEEN, JUST THROUGH USING THE LIFESTYLES PRODUCTS, A TREMENDOUS CHANGE IN OUR FAMILY, MY CHILDREN’S HEALTH, MY OWN HEALTH( BLOCKED FALLOPIAN TUBES), MY WIFE’S HEALTH. I SUPPOSE THE NUTRITIONAL ONES WOULD STAND OUT BUT WE DO USE THEM ALL.” PAUL
circumference-logo1
ANDREW, ALDERSHOT, UNITED KINGDOM
“UNIVERSITY LIFE WAS GREAT, EXCEPT FOR THE AMOUNT OF STUDY I WAS DOING FOR MY EXAMS. THE WORKLOAD WAS ALMOST IMPOSSIBLE TO KEEP UP WITH AND CONSEQUENTLY, I FELT UNDER TREMENDOUS PRESSURE AND STRESS. WITHIN WEEKS OF TAKING THE PRODUCTS, I FELT AS IF A MASSIVE WEIGHT HAD BEEN LIFTED FROM MY SHOULDERS. THREE YEARS LATER AND I STILL FEEL THE BENEFITS OF TAKING THE PRODUCTS EVERY DAY, I FEEL REALLY HEALTHY, HAVE LOADS OF ENERGY AND AM TREMENDOUSLY POSITIVE ABOUT THE FUTURE.” ANDREW
circumference-logo1
BRUCE, USA
“AFTER A SHORT TIME, BARBARA AND I BOTH HAD TERRIFIC RESULTS ( HIGH BLOOD SUGAR LEVEL). WE WERE SO AMAZED AND IMPRESSED THAT WE DECIDED TO TAKE A LOOK AT THE OTHER LIFESTYLES PRODUCTS AS WELL.” BRUCE
circumference-logo1
BILL, CANADA
SUPERIOR QUALITY PRODUCTS “I THINK THE PART I LIKE BEST ABOUT THE PRODUCTS IS THE FACT THAT THE COMPANY HAS SPARED NO EXPENSE IN DEVELOPING SOME OF THE FINEST PRODUCTS THAT WE’VE EVER USED.” BILL, USA
circumference-logo1
JOHAN, GERMANY
“I HAVE BEEN INTRODUCED TO MANY DIFFERENT TYPES OF NUTRITIONAL SUPPLEMENTS OVER THE YEARS. MY PERSONAL BELIEF WAS THAT MOST OF THEM WERE LIMITED IN TERMS OF THEIR INGREDIENTS AND FAILED TO LIVE UP TO THEIR HYPE. SO WHEN MY TRUSTED FRIEND ASKED ME TO TRY A BOTTLE OF INTRA TO GIVE ME MORE VITALITY, I WAS LESS THAN ENTHUSIASTIC. IN THE END, HOWEVER, I WAS PLEASANTLY SURPRISED TO FIND INTRA IS EVERYTHING IS MADE OUT TO BE AND MORE. NEEDLESS TO SAY, I AM NO LONGER A SKEPTIC AND I FEEL SIXTEEN AGAIN!” JOHAN
circumference-logo1
SARAH, UNITED KINGDOM
“MAYBE YOU THINK YOU’VE TRIED EVERY HERBAL PRODUCT, NUTRITIONAL SUPPLEMENT OR HOLISTIC CARE PRODUCT… …WELL, THINK AGAIN! I LOVE INTRA!” SARAH
circumference-logo1
JOHN, IRELAND
“OUR CONFIDENCE IN THE LIFESTYLES PRODUCTS STARTED TO BUILD SO WE STARTED OUR DAUGHTER CLAIRE ON THE PRODUCTS AS WELL. AFTER COPING WITH A SERIOUS HEALTH ISSUE SINCE THE AGE OF SIX, SHE IS NOW FEELING VERY WELL.” JOHN
circumference-logo1
DEBBIE, USA
“TO SAY THAT I AM GRATEFUL FOR LIFESTYLES PRODUCTS WOULD BE AN UNDERSTATEMENT. SINCE BEING IN AN AUTOMOBILE ACCIDENT A FEW YEARS AGO, I HAVE SUFFERED GREATLY FOR SOME TIME. THEN MY BROTHER TOLD ME ABOUT LIFESTYLES PRODUCTS. AFTER TWO MONTHS I FINALLY AGREED TO TRY THE PRODUCTS AND FELT MY ENERGY LEVEL RISE RIGHT AWAY. WITHIN A WEEK I HAD NOTICED A SIGNIFICANT DIFFERENCE IN HOW I WAS FEELING. I WAS SHOCKED AND ELATED AT THE SAME TIME! I HAVE FINALLY FOUND A PRODUCT THAT WORKS AND IS HEALTHY FOR YOU. I AM SO GRATEFUL TO MY BROTHER FOR TELLING ME ABOUT LIFESTYLES AND TO ENJOY OPTIMAL HEALTH. I WILL CONTINUE TAKING LIFESTYLES PRODUCTS FOR THE REST OF MY LIFE!” DEBBIE
circumference-logo1
JEANNE, LONDON
“INTRA HERBAL PRODUCT IS REALLY GOOD FOR ME. IN FACT, THE WAY THEY WORK IS SO GOOD I’VE STARTED TAKING THEM TWICE A DAY! AS A FITNESS TRAINER I WORK OUT SIX TIMES A WEEK AND I AM HAPPY TO HAVE SUCH A HIGH LEVEL OF ENERGY AND STAMINA.” JEANNE
circumference-logo1
KARSTEN, NORWAY
“I WAS VERY SKEPTICAL BUT I BEGAN USING THE PRODUCTS ANYWAY. AFTER A FEW WEEKS, I FELT LIKE I WAS FLYING! SUDDENLY I HAD SO MUCH ENERGY. NOW OUR ENTIRE FAMILY USES THE PRODUCTS. I CAN’T REMEMBER THE LAST TIME MY OLD HEALTH ISSUES CAME UP.” KARSTEN
circumference-logo1
TSE MEI WAN, HONG KONG
“WHEN A FRIEND TOLD ME ABOUT THE LIFESTYLES PRODUCTS INTRA AND HOW THEY HAD HELPED HER, I DECIDED TO GIVE IT A TRY. TODAY I FEEL ENERGETIC AND VIBRANT. I EVENTUALLY GOT INVOLVED IN THE BUSINESS AND AM ENJOYING MEETING NEW PEOPLE, WIDENING MY SOCIAL BOUNDARIES AND MAKING MONEY. I AM HAPPY TO HAVE BEEN GIVEN A CHANCE TO JOIN THIS EXCITING ‘PEOPLE-HELPING-PEOPLE’ BUSINESS. FOR ANYONE WITH A VISION, DESIRE, AND DEDICATION, SUCCESS IS ALMOST A SURE THING WITH LIFESTYLES. I’M LIKE A NEW PERSON.”
circumference-logo1
SUE, UNITED KINGDOM
“YOU CANNOT IMAGINE HOW THANKFUL I AM TO THE LIFESTYLES PRODUCTS. IT’S CHANGED MY LIFE ( I WAS ON CHEMOTHERAPY AND RADIOTHERAPY). ONLY THE PEOPLE WHO HAVE ENDURED THE MISERY I HAVE GONE THROUGH FOR THE PAST 8 YEARS WILL KNOW HOW TRULY GRATEFUL I REALLY AM. PEOPLE NOW SAY I ALSO LOOK  YOUNGER TOO!” ANGELINE
circumference-logo1
MIROSLAV CABAN, CZECH REPUBLIC
“HI, MY NAME IS MIROSLAV, AND I HAVE BEEN USING INTRA HERBAL JUICE FOR YEARS! I WILL CONTINUE TAKING LIFESTYLES PRODUCTS FOR THE REST OF MY LIFE!” MIRO

caban everest

MIROSLAV CABAN CLIMBED TO THE SUMMIT OF MOUNT EVEREST WITHOUT THE USE OF OXYGEN SUPPLIES BUT THE HELP OF INTRA AND OTHER LIFESTYLES PRODUCTS.
THE TESTIMONIALS ON THIS PAGE ARE THE PERSONAL AND SUBJECTIVE EXPERIENCES OF INTRA CUSTOMERS. THEY ARE NOT MEDICAL RECOMMENDATIONS OF ANY KIND BY THE PRODUCER OR DISTRIBUTOR. INTRA IS A NUTRITIONAL SUPPLEMENT; NOT A MEDICATION.

[easy_sign_up title=”Please fill the form here if you have further questions.” phone=”1″ fnln=”1″ esu_label=”A unique identifier for your form” esu_class=”your-class-here”]

circumference-logo1

The Japanese magazine reported the South Korean president and his family are taking Intra…

koreapresident

circumference-logo1

 

myoma intra testimony intra
zkusenosti-intra-osobnosti

testimony intra pregnant

3 month program

 

visa

Buy_now_btn

Click on the button below to become and buy at wholesale (20%-40% discount). 

JOIN

breast cancer

callstones intra

cancer testimony

DISCLAIMER
NO, APPROVE THERAPEUTIC CLAIMS PRODUCT RESULT

myoma intra

testimony intra lifestyles

Intra is a herbal botanical blend made of 23 of the finest quality herbs, roots, and barks that work in perfect harmony to maintain optimum health and wellness through holistic care…

The Lifestyles Guarantee

Intra carries a 30-day money-back guarantee.

If people use Lifestyles intra consistently, 1/3 will notice some sort of result within 3 to 7 days, 1/3 within 1 to 3 weeks and the last third within 3 weeks to 3 months. We have never seen this product fail to produce some form of result for those who tried it for 3 consecutive months.

Buy_now_btn