Opinie Klientów

Intra sok Lifestyles Witamy na stronie z opiniami naszych klientów. Większość osób używających preparat Intra stwierdza, że po miesięcznym czasie stosowania następuje w ich organiźmie taka regulacja przemian, której wynikiem jest obniżenie a potem zaniknięcie gnębiących ich dolegliwości zdrowotnych. W pierwszych dniach używania preparatu Intra bardzo rzadko mogą nastąpić niewielkie objawy uboczne w postaci słabego bólu głowy, wysypki czy innych dolegliwości związanych z oczyszczaniem organizmu. Prosimy o dalsze regularne używanie preparatu Intra, gdyż st to zwykła reakcja adaptacyjna, spowodowana dodatnimi procesami zachodzącymi w organizmie.

Zobacz nasze promocje, kliknij tutaj.

Botaniczna mieszanka Intry Lifestyles wytwarzana jest z najwyższej jakości standaryzowanych surowców o niezmiennej, gwarantowanej mocy leczniczej. Proces ekstrakcji bezalkoholowej eliminuje z surowca balastowe składniki i sprawia, że ekstrakt ma moc uzdrawiającą ok. 20-krotnie większą niż same zioła. Wysoką i stałą, jakość Intry oraz bezpieczeństwo konsumenta zapewniają systemy GMP i HACCP, obowiazujące przy jej produkcji. Intra posiada także certyfikaty Koshera i Hallala. Jest najbardziej efektywnym botanicznym preparatem z aktualnie dostępnych na polskim i światowym rynku.

Dr inż. Marek Druri, INSTYTUT PODSTAW CHEMII ŹYWNOŚCl, POLITECHNIKA ŁÓDZKA, LÓDŹ

INTRA Wyroznienie Ecolife

Pani Jolanta Becher – Katowice

W styczniu 2009 stwierdzono u mnie owrzodzenie żołądka i dwunastnicy. Kuracja trwała do lipca po dwie dawki Intra™ dziennie. W lipcu po kolejnych badaniach okazało się, że wszystko jest w normie. Ustąpiły również kłopoty ze zbyt niskim ciśnieniem. Mąż, który miał kłopoty żołądkowe i emocjonalne spowodowane silnym, długotrwałym stresem /kłopoty w prowadzonym biznesie/ jest bardzo zadowolony, gdyż zmienił mu się komfort życia. Skończyły się dolegliwości, jest spokojniejszy, bardziej radosny. Córka przestała mieć problemy z przeziębieniami, które cyklicznie się powtarzały. Teściowa po wielu latach cierpienia na nadciśnienie tętnicze po 15 miesiącach kuracji INTRA odstąpiła od leków na nadciśnienie. U mojej mamy ustąpiły kłopoty z krążeniem.

Pani Justyna – Czieszyn

Od 6 miesięcy systematycznie pije Intra™. Mnie w znacznym stopniu ustąpiły migrenowe bóle głowy. Były częste, bardzo silne, odbierały mi całą radość życia. Minęła mi apatia, senność, ciągłe poczucie zmęczenia. Rano wstaję wyspana i pełna energii do życia. To cudowne uczucie. Bardzo poprawiła się odporność na choroby. Obserwuję ogólne polepszenie się stanu zdrowia całej mojej rodziny, (ja, męża i 2 córek -10 i 14 lat. Dzięki Intra™ znacznie poprawiło się samopoczucie całej mojej rodziny i ustąpiło wiele dolegliwości. Trudno jest mi wymieniać wszystkie, min.: młodsza córka całkowicie przestała cierpieć na chorobę lokomocyjną. Wcześniej była bardzo wrażliwa, było to bardzo uciążliwe i niewiele pomagały dostępne na rynku środki. Bardzo poprawił się stan jej włosów – zaczynałam się już martwić, wypadały, były bardzo cienkie i rzadkie.

Pan Ryszard – Warszawa

Od kilkudziesięciu lat choruję na cukrzycę insulinozależną i nadciśnienie tętnicze. Codziennie rano mierzę sobie poziom cukru we krwi i ciśnienie. Kiedy używam Intra™ w kapsulkach, poziom cukru stabilizuje się „nie skacze“ i obniża się znacznie z poziomu 110-140 jednostek na poniżej 100. Również obniża się i stabilizuje się poziom ciśnienia 155/85 z e 150-160. Odczuwam znaczne polepszenie samopoczucia, lepiej śpię, mam więcej energii.

Pani Mirosława – Wrocławek

Od wielu miesięcy cierpiałam na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, tzn. wymioty, bóle żołądkowo-jelitowe, biegunki, oraz częste zachorowania na infekcje górnych dróg oddechowych. Gdy zacząłam używać Intra™ po 9-ciu tygodniach stwierdziłam wyraźną poprawę, ustały bóle żołądkowe i jelit.
Czuję się świetnie.

Pani Wanda – Lublin

Ponad rok temu moja Pani ginekolog zdiagnozowała u mnie gruczolakowłókniaka w lewej piersi, stwierdziła jednak że na razie nie będzie mi go usuwać poobserwuję i zobaczy czy będzie rosl jeśli tak to zabieg wycięcia… Nie poleca od razu kłaść się na stół ponieważ mówiła mi że powycięciu włókniaka i tak trzeba przychodzic na kontrole co pół roku ponieważ mają tendencje do ponownego pojawiania się a po usunięciu pozostaje zaciemnione miejsce na usg i jeśli wlasnie pod nim zacznie tworzyc się od nowa to istnieję szansa że lekarz nie będzie mógł nawet tego dojrzeć jak wynika z moich badań w maju 2009 mój włókniak miał wymiary 7,7mm i ten rozmiar utrzymywał się do marca 2010 (przez ten czas byłąm spokojna) kiedy poszlam marcu na badanie okazało się ze włókniak urósł prawie do 9mm i przewody znacznie się powiększyły… Zaniepokoiło mnie to jak i moja Pania lekarz która kazała mi za miesiąc powtórzyć usg jeśli badania wyjda tak samo musze isc na zabieg wycięcia!!!! Kiedy wyszłam z gabinetu nie wiedziałam co mam ze soba zrobic, wszytsko było ok. Az tu nagle to paskudztwo rosnie! Pomyślałam sobie ze nie dam za wygraną!

Przypomniało mi się że kiedyś moja babcia piła pewne zioła które pomogły jej wyjść z choroby, nie wiele myśląc zaczerpnęłam troche informacji i udałam się po preparat ziołowy „INTRA” piłam go codziennie po kieliszku (jak zalecano) a ze nie bylam na usg w kwietniu (bo akurat wypadły swieta) pozniej w maju(również dlugi weekend majowy) także na usg poszlam ze strachem dopiero w czerwcu.

I nie uwierzycie – Pani ginekolog tez nie mogla wink mój gruczolakowłokniak ZMNIEJSZYL się o 4,5 mm!!!! W wyniku badania mam zapisane również- „ poza tym bez widocznych zmian ogniskowych patologicznych, przewody nieposzerzone” Wszystko prawie wróciło do normy!!! Pani doktor mowi do mnie „ja nie wiem co tak na Panią działa?!

Ale jest świetnie” a ja odpowiadam ze pije Intre… Odpowiedziałam w skrócie że jest to mieszanka 23 ziól i że pije codziennie.Zaskoczona Pani Doktor powiedział żebym robiłą tak dalej a sa szanse że to ZNIKNIE!!! Dalej pije Intrą profilaktycznie i kiedy pojde na usg mam nadzieję że moja pierś będzie wolna od tego świństwa!!!! Dzieki Intrze nie miałam zabiegu!

btn_join_pl

Pani Halina – Olsztyn

Nerwy i stres spowodowały u p. Haliny owrzodzenie dwunastnicy. „…Wrzody strasznie mi dokuczały…Nie tylko jesienią, wiosną ale cały rok, całe lata. Chodziłam zielona, nie wyspana, bo nocami męczyłam się… Intrę zaczęłam pić w październiku 1998 roku. Mówiono mi o reakcjach adaptacyjnych , że nie u każdego mogą wystąpić ale należy się     z tym liczyć…Oczywiście u mnie wystapiły…Okropny ból, tak jakby nożem mnie krojono, dostałam też na szyji wysypkę swędzącą. Zwiększyłam dawkę i szybciej mi to wszystko przeszło, ale jakieś dwa dni męczyłam się okropnie… Kaszka na szyji też znikła…Od tamtej pory o wrzodach zapomnialam… Rzadko również mam wzdęcia, wypróżnianie codziennie, skóra mi się nie starzeje… Przestalam siwieć. I znajomi mowią mi, że ząb czasu mnie nie gryzie… Czuję się świetnie, mam energię, nie potrzeba mi dużo snu… Przede wszystkim w moim wieku. Moje koleżanki są już po menopauzie. Mnie to nie dotyczy. Nie znam lekarzy, nie mam nawet rodzinnego lekarza, ani moja rodzina…“

Intra 23 botanical extracts that provide the body with antioxidants, flavonoids, lignins, polysaccharides and other health enhancing nutrients specific to each herbal extract.

Intra 23 botanical extracts that provide the body with antioxidants, flavonoids, lignins, polysaccharides and other health enhancing nutrients specific to each herbal extract.

Pan Mirosław – Warszawa

A oto jak pisze żona pana Mirosława:
„Jeżeli chodzi o mojego męża, to zaczął pić Intrę, pod kątem hemoroidów. Ponieważ miał krwawiące, bolesne i był to jego problem największy. Jego babcia zmarła na raka jelita grubego, mama jego również miała problemy z jelitem grubym. On zawsze sie tego bał. Zawsze w stolcu było dużo krwi. Miał też nadciśnienie, Dnę moczanową, (podagra, skaza moczanowa) tj. kwas moczowy nie wydala się z organizmu, tylko odklada się w torebkach stawowych, najpierw w dużym palcu a później w kostce. Strasznie to boli, noga puchnie i nie można chodzić… Już od pierwszej butelki mu to minęło… Hemoroidy to nie wiem może po pół roku, tak do roku. Nie ma śladu, nie krwawi, i jelito grube jest oczyszczone… Kiedyś jego stolec to były takie cienkie tasiemki, a teraz załatwia się jak 15 – sto latek… Jest to w dlugim czasie… Nie ma też nadciśnienia. Kiedyś miał 180/ 110, a teraz 140/80. Oczywiście, mój mąż nigdy by nie poszedl z niczym do lekarza i ta Intra jest mu na rękę…“

Pani Elżbieta – Katowice

Intre zaczęła pić małymi łykami na czczo, pół godziny przed jedzeniem… U niej zniknęły mięśniaki macicy… Miała dwa dosyć duże. Specjalnie sie tym nie przejmowała, leczyła się systematycznie..Ginekolog stwierdził, że jak się będą tak powiększać, to trzeba będzie operować. Jak zaczeła używać Intrę, zaczeła mieć trochę ciemniejsze upławy, troche ją pobolewało w podbrzuszu i później był spokój..Do lekarza poszła po 2 latach, tak zobaczyć co i jak… Trafiła na innego ginekologa… Lekarz przebadał ją i mówi że jest wszystko w porządku, i z czym ona do niego przyszła…, na co Ela, ze tam w karcie pisze… On dopiero zaczął czytać kartę i mówi: „O tu ma Pani wpisane jakieś mięśniaki, ale u pani nic nie ma, pewnie to pomyłka…“ Ela miała też egzemę, uczulenie na chemikalia, na zastrzyki i wszystko… Skóra na rękach jej się łuszczyła, pekała, piekła, nie mogła ona wiele rzeczy robić… Smarowała ręce oliwą z oliwek pół na pół   z Intrą i też jej to minęło… „Przede wszystkim widać jest po nas, po skórze, włosach, paznokciach. Pisze: „a jak ktoś robi wyniki krwi, to ma bardzo dobre…“ Nie ma cholesterolu…morfologia jest super…“

Pani Ania – Cieszyn

Po porodzie zaczęła odczuwać bóle, tak jakby wątroba, przebadała się i oczywiście USG wykazało kamienie w woreczku żółciowym… Lekarz zalecił leparoskopię a ponieważ karmiła piersią swojego synka, mama jej zaproponowała picie Intry. Ania zdecydowała się na Intrę, którą w dalszym ciągu pije aż do tej pory, nie ma już ataków a swojemu 14 miesięcznemu synkowi podaje Intrę profilaktycznie… Chłopczyk nie choruje, bardzo dobrze się rozwija….“tylko łobuz i chuligan straszny“…jak mówi babcia.

Pani Anna – Lubartow

Kilka lat temu ogień strawił wszystkie moje zabudowania. Straciłam dorobek całego życia. Pod wpływem szoku całkowicie straciłam włosy, brwi i rzęsy. Przez wiele lat szukałam ratunku u dermatologów w Warszawie. Bez efektu.
Znajomy przywiózł mnie na spotkanie Lifestyles. Niczego nie obiecywali. Nie mieli jeszcze takiego przypadku. Wytłumaczyli jak oczyścić i dożywić organizm. Przez kilka miesięcy piłam Intrę i Nutrię. Dzieci wcierały mi Intrę w głowę. Gdy zaczęły mi odrastać włosy byłam szczęśliwa.

Pani Izabela – Poznań

Dnia 13 grudnia 2010 roku boleśnie upadłam na chodniku, pokrytym grubą warstwą lodu. W wielu miejscach złamałam prawą rękę. Miałam straszny ból. Lekarz założył mi maksymalnie długi, ciężki gips. Wyraził również opinie na temat złego stanu moich kości i kłopotów z ich zrośnięciem. Od znajomych z Lublina dowiedziałam się o tym ,jak mogę się ratować. Przyjmowałam codziennie 6 tabletek znakomitego, kanadyjskiego Calcium Formula oraz 2 kieliszki płynu Intra. Po zdjęciu gipsu lekarz był zdziwiony, że tak ładnie się wszystko zrosło.

Pani Barbara – Lublin

Przez 6 miesięcy 2011 roku regularnie przyjmowałam Intrę, Nutrię i Calcium Formula.
Robiłam tak od 3 miesiąca ciąży, gdy okazało się, że moja ciąża jest zagrożona. Przed Świętami Bożego Narodzenia urodziłam piękne, zdrowe dziecko, ważące 4kg20dkg.Pipetką podaję maluszkowi Intrę.

Pani Barbara – Poznań

Moja córka nie chciała chodzić do szkoły .Strasznie dokuczały Jej dzieci. Miła 15 lat ,a dzieci są okrutne. Pod wpływem stresu „wyszły“ Jej włosy z głowy. Jako pracownica służby zdrowia woziłam dziecko do różnych specjalistów. Ktoś powiedział mi o Nutrii ,Wapnie i Intrze. Przez kilka miesięcy je przyjmowała oraz kompresowała głowę. Teraz pojawia się na głowie „szczoteczka“ gęstych włosów.

Maciej Glodek – San Francisco, USA 

„Moja praca wymaga żebym siedział długimi godzinami przy komputerze. Kiedy zaczałem codziennie rano i wieczorem pić produkt INTRA, zauważyłem że mam wiecej energii przez cały dzien…“

Stella Jones – Toronto, Kanada

„Mój mąż Piotr i ja używamy Intra od lat. Dużo lepiej się czujemy, jesteśmy zdrowśi, nie wyobrażamy sobie już życia bez produktu Intra Lifestyles…“

Richard English – Vancouver, Kanada

„Pijąc odrobinę Intry Lifestyles każdego dnia, czuję się zdrowsza, szczęśliwsza i nie odczuwam zmęczenia tak jak było to kiedyś…“

Simone Simpson – San Diego, USA
„Moja koleżanka zaproponowała mi Intre i jestem już od wielu lat konsumentem. Od niedawna zaczęłam również trochę zarabiać na sprzedaży produktow firmu Lifestyles…“

Zobacz więcej na temat Nutria i FiberLIfe. Zobacz więcej na temat opinii o preparatu INTRA™. Preparat jest przeznaczony dla wszystkich kategorii wiekowych poczynając od dzieci w wieku 2 lat. Spożywać go powinny kobiety ciężarne. Zobacz nasze promocje i zniżki, kliknij tutaj.człowieka.

Dziękujemy w imieniu wszystkich czytelników naszego portalu. Podzielenie się z innymi swoimi doświadczeniami, może znacząco wpłynąć na zdrowie i dobre samopoczucie innych osób, które będą oglądały Państwa przeżycia związane ze stosowaniem preparatu Intra.

[easy_sign_up title=”Jeśli nie możesz znaleźć odpowiednich informacji na naszej stronie internetowej, skontaktuj się z nami. Wypełnij formularz kontaktowy, a specjalista z Intra Lifestyles skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.” phone=”1″ fnln=”1″ esu_label=”A unique identifier for your form” esu_class=”your-class-here”]