Pytania i Odpowiedzi

indepdistrib

Co to jest Intra mieszanka?

Intra jest wyjątkową, opatentowaną mieszanką 23 ekstraktów botanicznych, mającą na celu wspieranie, wyrównywanie i wzmacnianie 8 biologicznych systemów naszego organizmu. Została specjalnie sformułowana, aby zachować z jednej strony wysoką efektywność składników, jak i bezpieczeństwo przy długoterminowym spożyciu. Dostępna od ponad 28 lat na całym świecie. Intra jest naturalny suplementem żywnościowym, który wspiera witalność i optymalne zdrowie.

Kliknij tutaj i pobierz PDF:  Jak Intra Może Ci Pomóc?

 Jakich korzyści mogę się spodziewać przy spożywaniu Intra?

Intra działa razem z naturalnymi systemami organizmu, które różnie funkcjonują w każdym z nas. Analogicznie, działanie Intra jest różne, więc i rezultat działania Intra jest indywidualny dla każdego z nas. Generalnie, Intra pomaga wspierać organizm w miejscach, w których jest najsłabszy – w wielu przypadkach działanie Intra jest zaskakujące Każdy, kto używa Intra codziennie, będzie doświadczał różnych korzyści. Przeprowadzono i opublikowano ponad 85.000 badań opisujących pozytywne działanie poszczególnych składników jakie możemy znaleźć w Intra.

Czy Intra™ zioła powinniśmy zażywać codziennie? Jeżeli tak to dlaczego?

Intra™ przeznaczona jest do codziennego użycia w każdym wieku. Najlepsze rezultaty uzyskuje się poprzez regularne codzienne stosowanie. Jest bezpieczne dla zdrowia i nie posiada żadnych skutków ubocznych. Osoby dorosłe, zdrowe o wadze około 50-70 kg powinny zażywać 1 miarkę (28 ml) dziennie. Jeżeli człowiek waży więcej lub w wypadku poważniejszych dolegliwości zdrowotnych może zażywać nawet 2-4 miarek w ciągu dnia. Dzieci mogą zażywać 1/3 do 1 miarki dziennie, w zależności od wagi ciała i wieku. INTRA to płynny suplement diety, kompleks ekstraktów botanicznych z 23 ziół, korzeni roślinnych i kory drzew, który stosuje się raz dziennie, tak by Twoje zdrowie i energia pozwoliły Ci działać na najwyższych obrotach. Intra dostarcza organizmowi antyutleniaczy, flawonoidów, polisacharydów oraz kompleksową dawkę witamin. Dowiedz sie wiecej na temat Intra.

 Kliknij tutaj, aby pobrać „Wskazówki przy zażywaniu Intry (PDF)”.

Czy można stosować Intra™ biorąc jednocześnie lekarstwa?

Tak, oczywiście nie ma tutaj żadnych przeciwskazań. Intra pomaga między innymi w usuwaniu toksyn z organizmu, a więc przy zażywaniu leków jest to właściwością dodatnią. Mimo wszystko jednak prosimy o dostosowanie się do zaleceń lekarza – prosimy o poinformowanie go o fakcie używania dietetycznych środków spożywczych. Kliknij aby zobaczyć opinie wystawione przez klientów.

Po jak długim czasie zauważę rezultaty i poprawę stanu zdrowia?

Odp.Organizm każdego człowieka i procesy w nim zachodzące bardzo się różnią. To znaczy, że czas i rezultaty u każdego człowieka będą się także różnić. Ogólnie możemy powiedzieć, iż 1/3 ludzi odczuwa poprawę w ciągu trzech tygodni, następna 1/3 ludzi w ciągu czterech do ośmiu tygodni, a pozostała 1/3 w ciągu 8 do 12 tygodni. Optymalnie zalecamy stosowanie Intra™ minimum trzy miesiące pod rząd. W tym okresie na pewno każdy z Państwa odczuje jakąś poprawę.

Czy Intra™ zioła mogą stosować kobiety w ciąży?

Dla kobiet ciężarnych i matek karmiących wręcz polecamy Intra™, ponieważ pomaga ona dostarczyć do organizmu właściwe substancje odżywcze, witaminy i minerały. Intra również podnosi zdolność organizmu do wytwarzania mleka macierzystego.

pdfKliknij tutaj, aby pobrać Pytania i Odpowiedzi dotyczące preparatu Intra

pdfKliknij tutaj, aby pobrać  najczesciej zadawane pytania INTRA

pdfKliknij tutaj, aby pobrać „Przełomowa formuła Nutria+” 

pdfKliknij tutaj, aby pobrać „Bezpieczeństwo i Korzyści z Intra dla sportowców

pdfKliknij tutaj, aby pobrać certyfikat „Intra wolna od pestycydów

pdfKliknij tutaj, i zobacz nasze promocje.

pdfKliknij tutaj, aby pobrać pytania i odpowiedzi dotyczące preparatu Nutria+

pdfFiberLife Pytania i odpowiedzi

pdfCardioLife Ulotka

 

pdfPytania i odpowiedzi odnośnie CardioLife

indepdistrib

Intra 23 botanical extracts that provide the body with antioxidants, flavonoids, lignins, polysaccharides and other health enhancing nutrients specific to each herbal extract.

Intra 23 botanical extracts that provide the body with antioxidants, flavonoids, lignins, polysaccharides and other health enhancing nutrients specific to each herbal extract.

Czy Intra™ zioła zawiera ekstrakt z grzyba Ganoderma lucidum?

Tak. Reishi ( Ganoderma lucidum) jest jednym z najcenniejszych leków Tradycyjnej Medycyny Chińskiej i składników botanicznej kompozycji Intry. W przekładzie oznacza „boski grzyb nieśmiertelności”. Jego lecznicze właściwości wykorzystuje się już dłużej niż 4000 lat. Pojawia się o nim nawet wzmianka w podstawowym dziele z zakresu chińskiej medycyny w wewnętrznym kanonie Żółtego Cesarza. Ganoderma lucidum pobudza powstawanie czerwonych krwinek w szpiku kostnym i zwiększa poziom białych krwinek, obniżony np. przedawkowaniem naświetlania, chorobami krwi, itp. Wzmacniając układ odpornościowy organizmu, grzyb Ganoderma lucidum może chronić przed infekcjami wirusowymi jak AIDS. Stosowanie grzyba zwiększa tolerancję organizmu na niekorzystne warunki otoczenia. Grzyb Ganoderma lucidum jest efektywnym środkiem przeciwbólowym, zmniejsza lub całkowicie redukuje bóle głowy, bóle nerwowe, bóle nowotworowe, itp. Dowiedz sie wiecej na temat Reishi, kliknij tutaj.

Zyj Lepjej

Jak dużo preparatu Intra należy przyjmować każdego dnia?

Rekomendowana dawka Intra to miedzy 28 a 56 ml (1 – 2 porcje) dziennie, jednakże aż do 168 ml (6 porcji) może być bezpiecznie przyjmowane, jeśli uważasz, że Twój organizm wymaga dodatkowego wsparcia. Intra może być przyjmowana przez całą Twoją rodzinę.

Czy są jakieś przeciwwskazania, aby przyjmować Intra codziennie przez długi okres czasu?

Nie, nie ma. Intra została tak zaprojektowana i przygotowana, aby mogła być przyjmowana codziennie, zawiera tylko i wyłącznie najczystsze ekstrakty botaniczne, łączone specjalną, bezpieczną formułą. Wielu specjalistów od ziołolecznictwa rekomenduje, aby przyjmować duże dawki jednego gatunku zioła, w krótkim okresach czasu. Należy mieć jednak na uwadze, iż to nie dotyczy preparatu Intra, który zawiera odpowiednie stężenia każdego ze składników, co pozwala na jej ciągłe przyjmowanie, bez efektów ubocznych.

intraolympic

Jak dużo preparatu NutriaPlus należy przyjmować każdego dnia?

Nutria przeznaczona jest do codziennego użycia w każdym wieku. Kapsułki NutriaPlus należy przyjmować podczas posiłku, popijając płynem. Najlepsze rezultaty uzyskuje się poprzez regularne codzienne stosowanie. Jest bezpieczna dla zdrowia i nie posiada żadnych skutków ubocznych. Osoby dorosłe, zdrowe o wadze około 50-70 kg powinny zażywać min. 1 kapsułkę dziennie, podczas jedzenia.

 

Jeśli szukasz możliwości na optymalizację zdrowia, utratę wagi, pokonanie oznak starzenia, to produkty Lifestyles będą miały coś dla Ciebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji oraz milionom zadowolonych klientów na całym świecie, możesz być pewny, że dostarczysz swojemu organizmowi tego, co najlepsze.

Jeśli jesteś gotowy do przejęcia kontroli nad swoim zdrowiem i finansami, jesteśmy tu po to, aby już od dzisiaj Ci pomagać.

Moc – aktywne składniki są testowane w celu zapewnienia siły deklarowanej na etykiecie
Drożdże i pleśń – surowce i gotowe produkty są badane na obecność bakterii, drożdży i pleśni w celu zapewnienia czystości.
Metale ciężkie – każdy składnik jest badany w celu zapewnienia braku potencjalnie szkodliwych metali ciężkich.
Dezintegracja – tabletki i kapsułki są badane w celu zapewnienia szybkiej i całkowitej absorpcji przez organizm.
Stabilność – aktywne składniki są badane w celu zapewnienia trwałości i siły podczas całego cyklu życia produktu.

Nutria Lifestyles antyutleniacz

Należy pić duże ilości płynów.

Osoby dorosłe powinny dostarczać organizmowi około 4 litrów płynów dziennie, a dzieci i młodzież w wieku szkolnym – co najmniej 2,5 litra. Podstawowym źródłem wody dla organizmu są napoje, w tym m.in. woda, soki czy herbata (!nie kawa, napoje słodzone, energetyczne lub alkoholowe!).

 Kliknij tutaj, aby pobrać „Intra Ziola Lifestyles Listy Paula Kramera (PDF)”

Czy Intra posiada opinię FDA? (FDA – Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków) 

Odp. Jako suplement dietetyczny, Intra traktowana jest jako żywność i jako taki typ produktu, nie wymaga opinii FDO dp. Spełniając Polskie i Unijne regulacje prawne, każda partia Intra, po przejściu kontroli granicznej przeprowadzanej przez Graniczną Stację Sanitarno-Epidemiologiczna (Sanepid), otrzymuje dopuszczeni do obrotu na terenie Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej. W procesach produkcyjnych Intra przechodzi szereg badań i testów na każdym etapie produkcji i dystrybucji, aby zapewnić wysoką jakość i powtarzalność formuły, oraz bezpieczeństwo stosowania.

Czy występują jakieś efekty uboczne stosowania Intra?

Generalnie, Intra nie powoduje efektów ubocznych. Okazjonalnie, pewna mała część osób, która rozpoczyna przyjmowanie Intra, może odczuwać pewne niedogodności związane z dostosowywaniem się czy oczyszczaniem się organizmu. Proces ten nie powinien trwać dłużej niż 3 do 5 dni, i może być pominięty, jeśli rozpoczniemy przyjmowanie produktu od mniejszych dawek (5-10ml/ 1-2 łyżeczki) i stopniowo będziemy zwiększać dawkę do standardowej wielkości (28-56ml/ 1-2 miarki dziennie). Intra jest produktem spożywczym, i na jako taki pewna mała część populacji może mieć alergie, na jeden lub kilka składników z których Intra jest zrobiona. Tak więc, jak w każdym przypadku alergii na produkt spożywczy, po jej wystąpieniu osoba taka nie powinna przyjmować Intra.

pdfKliknij tutaj, aby pobrać Pytania i Odpowiedzi dotyczące preparatu Intra

pdfKliknij tutaj, aby pobrać pytania i odpowiedzi dotyczące preparatu Nutria, NutriaPlus 

Intraherbs logo

 Jak dużo preparatu FiberLife należy przyjmować każdego dnia?

Osoby dorosłe, zdrowe o wadze około 50-70 kg powinny zażywać 1-3 kapsułki dziennie, 30 minut przed posiłkiem, popić obficie wodą (250 ml – 500 ml).  NIE zażywać razem z preparatem INTRA i NUTRIA. Ważne jest, aby przerwa pomiędzy preparatem INTRA i FIBERLIFE wynosiła minimalnie 2 godziny.

Podczas przyjmowania należy pić duże ilości płynów. Osoby dorosłe powinny dostarczać  organizmowi około 4 litrów płynów dziennie, a dzieci i młodzież w wieku szkolnym – co najmniej 2,5 litra. Podstawowym źródłem wody dla organizmu są napoje, w tym m.in. woda, soki czy herbata (!nie kawa, napoje słodzone, energetyczne lub alkoholowe!).

INFORMACJE I WSKAZÓWKI JAK STOSOWAĆ?

Intra przeznaczona jest do codziennego użycia w każdym wieku. Najlepsze rezultaty uzyskuje się poprzez regularne, codzienne stosowanie. Preparat jest bezpieczny dla zdrowia i nie posiada żadnych skutków ubocznych. Osoby dorosłe, zdrowe, o wadze około 70 kg powinny zażywac 2 miarki (2 x 28 ml) dziennie. Jeżeli człowiek waży więcej lub w wypadku poważniejszych dolegliwości zdrowotnych moze zażywać nawet 4-6 miarek w ciągu dnia. Dzieci mogą zażywac 1/3 do 1 1/2 miarki dziennie, w zależnosci od wagi ciała i wieku.

NutriaPlus przeznaczona jest do codziennego użycia w każdym wieku. Kapsułki Nutria należy przyjmować podczas posiłku, popijając płynem. Najlepsze rezultaty uzyskuje się poprzez regularne codzienne stosowanie. Jest bezpieczna dla zdrowia i nie posiada żadnych skutków ubocznych. Osoby dorosłe, zdrowe o wadze około 50-70 kg powinny zażywać min. 1 kapsułkę dziennie, max. 2 kapsułki dziennie, podczas jedzenia.

Fiber Life przeznaczony jest do codziennego użycia w każdym wieku. Kapsułki należy przyjmować 30-60 minut przed posiłkiem, popić obficie wodą (250 ml- 500 ml). Najlepsze rezultaty uzyskuje sie poprzez regularne, codzienne stosowanie. Jest bezpieczny dla zdrowia i nie posiada żadnych skutków ubocznych. Osoby dorosłe, zdrowe o wadze okolo 50-70 kg powinny zażywać min. 1 kapsułkę, max. 3 kapsułki dziennie, przed jedzeniem!! NIE zażywać razem z preparatem INTRA i NUTRIA !!! Ważne jest, aby przerwa pomiędzy preparatem INTRA i FIBERLIFE wynosiła minimalnie 2 godziny.

Podczas przyjmowania należy pić duże ilości płynów. Osoby dorosłe powinny dostarczać organizmowi około 4 litrów płynów dziennie, a dzieci i młodzież w wieku szkolnym  co najmniej 2,5 litra. Podstawowym źródłem wody dla organizmu są napoje, w tym m.in. woda, soki czy herbata (!nie kawa, napoje słodzone, energetyczne lub alkoholowe!).

Uwaga: Proszę pamiętać o wypełnieniu KWESTIONARIUSZA  ZDROWIA.

Zobacz nasze promocje i zniżki