Sposób Użycia preparatu INTRA

Intrabtl– zalecana dawka dzienna to 2 miarki ( 2 x 28ml) na 70 kg wagi ciała u dorosłych,

– zalecana dawka dzienna u dzieci to 2,5 ml wg. wagi,

– INTRĘ można stosować w różnych porach dnia, najlepiej jednak rano oraz wieczorem,

– należy przyjmować odpowiednią ilość wody, którą można ustalić na podstawie zależności: 2,5 litra + 0,05 litra na każdy kg masy ciała powyżej 20 kg,

– u osób z niskim ciśnieniem zaleca się stosowanie INTRY wieczorem,

– minimalną, zalecaną porcją są 4 butelki INTRY stosowane bez przerwy, 3-4 miesięczne używanie preparatu,

– osoby w średnim i starszym wieku oraz pacjenci z problemami zdrowotnymi powinni stosować INTRĘ nieco dłużej, aż do czasu rozwiązania problemów,

– osobom ze skłonnościami do alergii zaleca się rozpoczęcie stosowania INTRY od mniejszych dawk i zwiększanie dawek po trzech dniach,

– stosując INTRĘ nie należy przerywać przyjmowania klasycznych leków.

– diabetycy piją INTRĘ pół godziny po śniadaniu lub kolacji,

– po zauważeniu poprawy zdrowia należy zwrócić się do lekarza o ewentualne zmniejszenie przyjmowanej dawki leków.

– rozpoczynając stosowanie INTRY niektóre osoby mogą odczuwać negatywne oddziaływanie produktu, delikatne pocenie, lekka biegunka, bóle głowy. Jest to objaw procesu odtruwania, ciało zaczyna bowiem reagować na każdą radykalną – nawet pozytywną – zmianę czymś w rodzaju kaca.

– obniżając zawartość środków toksycznych w organizmie można również uaktywnić różne niewyleczone, lub ukryte choroby, o których człowiek wcale nie wiedział, a które w ten sposób zaczyna leczyć. W okresie wymienionych reakcji adaptacyjnych można obniżyć dawkę INTRY o połowę lub o jedną czwartą, a po ich ustaniu powrócić do pełnych dawek.

Doświadczenia

U ludzi starszych organizm jest „znacznie bardziej zużyty” (fizyczna praca, przechodzone i nieleczone choroby), w związku z czym osobom tym proponujemy dłuższą kurację regeneracyjną- wypicie większej ilości butelek.

Gdy nastąpi polepszenie, sami zdecydują się na inwestycję dla swojego zdrowia oraz przyjemniejszego przeżycia dalszych lat.Dla organizmu zawsze bardziej korzystne jest wypicie większej ilości butelek, zwłaszcza dla osób bardzo zestresowanych, prowadzących intensywny tryb życia, żyjących w stresie: Organizm nie uzależnia się od INTRY.

Wg słów Dr Leunga INTRA nigdy nie zawiodła, pod warunkiem, że dotrzymywany był prawidłowy cykl jej zażywania. Już po trzech dniach zażywania napoju można zauważyć jego działanie na organizm. „Istnieją trzy typy ludzi”, 1/3 z nich odczuwa korzystne działanie już po 3 dniach, 1/3 po 3 tygodniach, a 1/3 po 3 miesiącach. Ale w każdym przypadku działanie zostanie zauważone.