Witamy w Lifestyles Intra™ zioła – to co najlepsze z „Natury” w jednej butelce…

„Staraj się jak najdłużej zachować młodość -pij preparat Intra Lifestyles”

Produkty LIFESTYLES całkowicie pokrywają zapotrzebowanie na składniki odżywcze, preparat Intra jest w płynnej – najlepiej przyswajalnej przez organizm postaci, zawierają bioflawonoidy, poddawane są regularnej kontroli i badaniom, ponad 26 mln sztuk INTRA zakupionych w ciągu 20 lat, wprowadziło zdrowe nawyki w życie setek tysięcy polskich rodzin.

Jezeli jesteś osobą, która przywiązuje większą uwagę do aspektów życia, sprzyjających poprawie jego jakości. Każdy z nas powinien wiedzieć, że odpowiednia suplementacja jest jednym z najważniejszych czynników zdrowia człowieka i jego dobrego samopoczucia. Intra to mieszanina ekstraktów z 23 ziół, idealnie skomponowanych w celu optymalnego działania na nasz organizm.

Cena preparatu Intra narzucona jest odgórnie przez firmę Lifestyles. Cena detaliczna wg katalogu jednej butelki o pojemności 950 ml wynosi 166,55 zł. U nas ta cena wynosi od 149,89 zł do 116,59 zł . Jednym kliknięciem oszczędzamy na starcie 49,00 zł. Dalej możemy zaoszczędzić do 67 zł. Jak to zrobić? Zapraszamy do naszego sklepu intra-shop.com.

zyjlepiej

Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem, zawsze warto zasięgnąć porady kompetentnego lekarza. Prezentowane rezultaty są indywidualnymi osiągnięciami i mogą się różnić u poszczególnych użytkowników.